Вбудована мініатюра для Втрата

Важливий кожен голос і кожен досвід. «Треба підтримка – скажи», – радить кампанія. Можна заговорити з близькими чи побратимами, а можна звернутися на безкоштовну гарячу лінію психологічної підтримки МОМ. Підтримку знайде той, хто готовий її отримати й про неї попросити.

26.10.2023
Вбудована мініатюра для Відчуження

Щоб зменшити стигматизацію теми психологічного здоров'я й наголосити на доступності підтримки, кампанія «Вистояти легше разом» вголос говорить про емоції людей, зокрема ветеранів, під час війни. Ми чуємо й тих, хто переживає відчуження чи втрату, й тих, хто має сили слухати і бути поряд.

26.10.2023
Вбудована мініатюра для Підтримка

Взаємодопомога є нашим шляхом до стійкості як окремих особистостей, так і спільноти загалом. Інформаційна кампанія «Вистояти легше разом» створена у рамках проєкту «Шлях Стійкості» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

26.10.2023
Вбудована мініатюра для Робота для ВПО: ти потрібен!

В Одеському обласному центрі зайнятості триває інформаційна кампанія Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України «Робота для ВПО: ти потрібен!», мета якої запропонувати внутрішньо переміщеним особам послуги служби з пошуку роботи, активні програми зайнятості, навчання, ознайомити внутрішньо переміщених осіб з вакансіями та можливостями самозайнятості.

28.09.2023
Вбудована мініатюра для Ваучер на навчання для внутрішньо переміщених осіб

Державна служба зайнятості має унікальну пропозицію для людей, які готові зробити ще один крок у своєму професійному розвитку – це ваучер на навчання.

Наказом Мінекономіки від 11 квітня 2023 року № 2040, що вступив у дію 25 травня, майже вдвічі розширено перелік професій та спеціальностей, за якими може бути виданий ваучер. Сьогодні цей перелік налічує 123 професії та спеціальності.

28.09.2023