Протягом професійного життя багато громадян працюють на підприємствах, набувають при цьому знань та оволодівають певними навичками, але не мають цьому документального підтвердження. За допомогою неформального професійного навчання вони мають змогу безпосередньо на робочому місті, через Державну службу зайнятості підтвердити свою компетенцію.

22.05.2018

Одеський міський центр зайнятості активно співпрацює з вищими навчальними закладами міста Одеси з метою ознайомлення студентської молоді з аспектами сучасного ринку праці, соціальних послуг, які надає служба зайнятості та можливостями працевлаштування за сприянням служби зайнятості.

10.04.2018

Запровадження процедури підтвердження кваліфікації працівників дає змогу вирішити проблему визначення кваліфікації працівників, які мають належний практичний професійний досвід та надасть право громадянам отримати документ про професійно-технічну освіту за даною професією.
 

10.04.2018

      Одним із видів соціальних послуг в  службі зайнятості є організація роботи з підтвердження професійної кваліфікації за результатами неформального професійного навчання за робітничими професіями, що дає можливість підтвердити свої знання, виконавши кваліфікаційну роботу на потрібний розряд, та отримати документ державного зразка. 

02.04.2018