Вбудована мініатюра для Мікрогрант від держави на створення та розвиток бізнесу як отримати

Урядовий проєкт «єРобота» включає грантові програми, які спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць.

Розмір гранту за цією програмою – від 50 до 250 тис. грн.

Максимальна сума гранту для ветеранів та їх подружжя на створення або розвиток бізнесу може складати 1 млн грн.

22.03.2024
Вбудована мініатюра для Мікрогрант на створення або розвиток підприємницької діяльності

Держава сприяє розвитку підприємницької діяльності та створеню нових робочих місць, а служба зайнятості допомагає та супроводжує реалізацію урядового проєкту єРобота" Власна справа"

За програмою є можливість отримати грант - безповоротну фінансову допомогу у розмірі 250 тис. грн на розвиток власного бізнесу.

Деталі у сюжеті

29.02.2024
Вбудована мініатюра для Підприємець з Ізмаїла використав мікрогрант для олійного цеху

З метою підтримки створення з нуля або розвитку вже існуючої справи, збільшення кількості робочих місць під час війни, державою надається фінансова допомога початківцям і діючим підприємцям у вигляді мікрогрантів за програмою «Є: робота» «Власна справа».

27.02.2024
Вбудована мініатюра для Мікрогрант на розвиток власної справи

Катерина Стрій разом із своїм чоловіком скористалися державною програмою "єРобота" та отримали кошти на розвиток власної справи. 

На кошти гранту їм вдалося придбати необхідне обладнання для очистки волоських горіхів та пакування меду з власної пасіки.

11.12.2023
Вбудована мініатюра для Можливість отримання мікрогрантів для відкриття або розвитку бізнесу

Світлана Помукчинська, начальник відділу сприяння зайнятості Одеського обласного центру зайнятості на ТК "Град" розповіла про умови надання мікрогрантів. Детальніше у сюжеті.

13.10.2023