оп

Маргарита навчається у коледжі та незабаром здобуде модну на сьогоднішній день професію графічного дизайнера. Професія ця відносно нещодавно з’явилася на ринку праці та вабить сучасну молодь своєю креативністю, неординарністю та, звісно, високою заробітною платою.

От і Маргарита обрала професію графічного дизайнера за покликом моди, але останнім часом почала сумніватися у виборі і вирішила перевірити свої нахили до цієї професії.

16.07.2019

15 липня в Захарівській районній філії Одеського обласного центру зайнятості відбувся «Семінар з орієнтації на  службу у Збройних Силах України».

Зустріч проводилася за участю представника  Захарівського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Андрія Ярмуленко  та 17  безробітних.

Військова служба за контрактом в Збройних силах України — це почесний обов’язок громадянина по захисту своєї держави, її територіальної цілісності, своїх сімей та рідних. Це служба для справжніх чоловіків та жінок.

16.07.2019

У таких цілеспрямованих жінок, як Марина Коломієць, завжди все виходить. Її наполегливість та здатність приймати зважені рішення стали поштовхом  спробувати себе у новому виді діяльності – наданні послуг з організації свят. Саме за такою темою  Марина Валеріївна захистила бізнес-план на засіданні комісії, яка розглядала питання щодо здатності безробітної до ведення підприємницької діяльності..  Її виступ був досить емоційним,  змістовним і дуже переконливим. Адже жінка безумовно знає чого хоче.

15.07.2019

Одеський міський центр зайнятості

12.07.2019

Подільськй міськрайоннй центр зайнятості

12.07.2019

Під час літніх шкільних канікул учні загальноосвітніх шкіл  все частіше користуються послугами служби зайнятості.

16.07.2019

Кілійська районна філія ОДеського обласного центру зайнятості

15.07.2019

11 липня 2019 року Білгород-Дністровським міськрайонним центром зайнятості організовано та проведено семінар для фізичних - осіб підприємців міста та району за участю  БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «КАРІТАС ОДЕСА УГКЦ» . На зустрічі були  присутні 8 роботодавців.

Захід відкрила директор Білгород – Дністровського центру зайнятості Ніна Принц, розповіла про  роботу центра зайнятості та  обговорили питання про важливість співпраці служби зайнятості з роботодавцями.

15.07.2019

Білгорогд-Дністровський міськрайнний центр зайнятості

12.07.2019

Балтська районна філія Одеського обласного центру зайнятості

12.07.2019