Під таким гаслом 22 червня 2018 року у Татарбунарській районній філії Одеського обласного центру зайнятості відбувся семінар для працівників освіти.

23.06.2018

Чорноморська міська філія Одеського обласного центру зайнятості плідно співпрацює з соціальними партнерами, а саме з БФ «Карітас Одеса УГКЦ».

23.06.2018

З метою інформування населення про послуги різних організацій Балтська об’єднана громада постійно організовує виїзди по селах району. 21.06.2018 відбувся черговий спільний виїзд Балтської територіальної громади з Балтською районною філією ООЦЗ в села Пасат, Коритне та Козацьке Балтського району.

21.06.2018

20 червня в Подільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся черговий семінар для 29 безробітних за участю представника Окремого Регіонального Центру комплектування Державної прикордонної служби Сергія Лавриненко. Семінар розпочала фахівець центру Наталія Мамулат, яка ознайомила присутніх з ринком праці міста та району і послугами, які надає центр зайнятості шукачам роботи.

20.06.2018

 На замовлення ТОВ «Гаврилівка» та Національної гвардії України в Біляївському районному центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій для укомплектування підприємства та військової частини кадрами. На ярмарок були запрошені всі зацікавлені шукачі роботи.

19.06.2018

Під таким гаслом  22.06.2018 року  представники прикордонної служби України презентували безробітним, які перебувають на обліку в Білгород-Дністровському центрі зайнятості, можливості військової служби за контрактом.

Заступник командира військової частини Білгород-Дністровського прикордонного загону розповів про вакантні посади,  про можливості навчання та кар’єрного зростання по службі, про соціальні гарантії та матеріальне забезпечення, що надається державою військовослужбовцям.

23.06.2018

21 червня в Одеському міському центрі зайнятості відбувся інформаційний семінар для безробітних за участю Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Одесі.

22.06.2018

З метою інформування безробітних, які стоять на обліку в Балтській районній філії Одеського обласного центру зайнятості, про перспективи військової служби за контрактом, умови, пільги та вільні посади 20 червня 2018 року відбулася зустріч з Геннадієм Балабаном - заступником військового комісара, начальником відділу комплектування Балтського районного військового комісаріату.

21.06.2018

З метою недопущення зростання криміногенної ситуації в районі на базі Березівського районного сектору пробації провідним фахівцем з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Брезівської районної філії Одеського обласногоцентру зайнятості Панасенко Катериною, проведено черговий семінар для осіб з умовним строком покарання та звільнених з місць позбавлення волі. В даному семінарі брали участь начальник Березівського РС пробації Південного МУ ПВКП ст. лейтенант вн. служби Тимчук Денис та ст. лейтенант вн. служби  Каніна Алла.

19.06.2018

На черговому засіданні комісії з питань дотримання законодавства про працю щодо легалізації зайнятості населення в Подільському МРЦЗ обговорювались питання проведеної інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо відповідальності за порушення роботодавцями вимог трудового, податкового та іншого законодавства. На сьогодні в 3-х районах міста проведена інформаційно-роз’яснювальна робота, охоплено понад 135 торгових об’єктів.

15.06.2018