Проблемою працевлаштування заклопотані різні люди: вчорашні студенти, що стали молодими фахівцями, досвідчені співробітники, які втратили місце роботи через ліквідацію підприємства, та просто бажаючі змінити умови праці або професію (спеціальність). Каменем спотикання на шляху до змін служать стереотипи, що склалися, переконання, що заважають активним пошукам.                        

05.06.2018

Що робити, якщо у Вас мало досвіду, а роботодавець помічає більш привабливих кандидатів? Навчіться виділятися, радять психологи.

Ось кілька порад, які допоможуть Вам довести свою профпридатність.

05.06.2018

Служба зайнятості в рамках своєї діяльності надає послуги шукачам роботи та роботодавцям. Для роботодавців проводяться різноманітні заходи, щоб допомогти якнайшвидше укомплектувати вакансії. Але, окрім цього, проводяться семінари різної направленості з залученням спеціалістів з профорієнтації, в т.ч. з висвітленням аспектів збереження трудового потенціалу. Адже кожен керівник мріє про те, щоб його праця та праця підлеглих приносила результат. Один з аспектів задоволеності своєю роботою полягає також в досягненні конкретного результату.

03.05.2018

Існує багато забобонів, з яких одні професії вважаються престижними, а інші - ні. Але хто може визначити, наскільки корисніша для суспільства, наприклад, професія психолога чи лікаря, аніж професія еколога? Невже можна обійтися без прибиральника, вантажника, слюсаря-ремонтника?

11.04.2018

До зустрічі з роботодавцем треба ретельно готуватися внутрішньо і зовні. Дуже важливо прибути на співбесіду вчасно. Необхідно врахувати, яким транспортом їхати, скільки на це буде потрібно часу. Можливо, для цього доведеться зробити пробну поїздку, щоб оцінити час, який треба витратити на дорогу.  Краще приїхати раніше і погуляти на свіжому повітрі - це допоможе зосередитися і остаточно підготуватися до розмови. Але входити до кабінету раніше призначеного часу не варто. Роботодавець може бути зайнятий - не варто заважати йому. У двері кабінету потрібно постукати в призначений час.

20.03.2018

Проблема пошуку нової роботи може торкнутися кожної людини у будь-який час. Але, як стверджує Інтернет-ресурс UBR, не треба панікувати.            

Створіть стратегію. Не треба готувати одне уніфіковане резюме на всі підходящі вам вакансії. Як показує практика, роботодавець не передзвонює, оскільки не знаходить те, що цікавить лише його. Уважніше прочитайте оголошення про роботу і переконайтеся, що ви - саме та людина, яку шукають. Також пишіть супровідні листи при кожній заявці на роботу. 

05.06.2018
Час плине швидко. Через місяць випускникам ВУЗів та ПТНЗ треба приймати доросле рішення - куди піти працювати, як професійно зростати.

На порозі дорослого життя, створюючи образ бажаного майбутнього, ви,  перш за все, маєте проаналізувати свої інтереси, наміри і цілі. Адже дійсно, залежно від того, які плани, проекти ми реалізуємо - таким і буде наш завтрашній день. Життя внесе корективи в складений нами сценарій, проте без усвідомлених послідовних кроків вперед нам доведеться завжди бути заручником ситуації.

03.05.2018

Які якості потрібно мати, щоб швидко добитись успіху в пошуку роботи?

11.04.2018

"Навчитися можна тільки тому, що любиш."

Йоганн Вольфганг Гете

27.03.2018

Після того, як ви отримали бажану роботу, дуже важливо правильно організувати свій робочий час та дотримуватися прийнятого розпорядку робочого дня. Дотримання трудової дисципліни — одна з основних вимог керівництва до працівника. Не забувайте піклуватися про матеріали і устаткування, строго дотримуйте правила техніки безпеки і охорони праці.

Підтримуйте доброзичливі стосунки зі своїми колегами по роботі.

20.03.2018