Завдяки тісній співпраці між центром зайнятості та локомотивним депо Подільськ у 2018 році було укомплектовано близько 120 робочих місць, за 2 місяці 2019 року - 13 кваліфікованих робітників розпочали свою трудову діяльність.

22.03.2019

Професійно, цікаво, натхненно ділилась Наталія Друмова  інформацією про професії, за якими навчає Державна служба зайнятості, що надихало на те, що навчання - доступне, у майстернях розміщено обладнання, яке відповідає викликам сьогодення та усім  новітнім   технологіям, працевлаштування після навчання - 90%, гідний заробіток, який також залежить від майстерності і постійного подальшого самовдосконалення та навчання новим технологіям.

22.03.2019

ТОВ «МІЗ-МА» - сучасне підприємство, яке спеціалізується на виробництві стерилізаторів повітряних та парових, шафів сушильно-стерилізаційних, які використовуються для стерилізації виробів медичного призначення. Уся продукція відповідає сучасним стандартам та вимогам.

21.03.2019

Відбулася робоча зустріч керівництва Одеського міського ЦЗ з директором з персоналу ПАТ "Стальканат" Наталею Юргановою. Проводячи екскурсію виробничими цехами, вона розповіла, що завдяки модернізації виробництва, підприємство вже більше десяти років є активним учасником на Європейському ринку.

22.03.2019

На засіданні обговорили питання щодо порядку використання найманої праці відповідно до вимог чинного трудового законодавства та соціальних ризиків для громадян, які не легалізують свою зайнятість та отримують заробітну плату неофіційно чи в розмірах, значно менших за середню, відповідно до галузі господарювання.

22.03.2019

Зараз Тетяна працює за набутою професію в приватному салоні краси. А в планах у неї -  через рік-другий опанувати професію перукаря. І знов в цьому вона розраховує на допомогу служби зайнятості.

21.03.2019