оп

Одного разу, коли Катерина навчалась у восьмому класі, до їхньої школи завітали фахівці Любашівської районної філії Одеського ОЦЗ. На уроці з профорієнтації, яку провели фахівці, Катя дізналася про те, що в Одеському ЦПТО є можливість навчатися за професією адміністратор. Тож вирішила, що після закінчення школи звернеться до центру зайнятості для проходження навчання.

16.09.2019

Локації “кондитер”, ‍“кухар”, “манікюрник”, “штукатур”, "слюсар” та інші необхідно було пройти учням ЗОШ Одеси під час професійного квесту “Profi city”. Практично казкова атмосфера справжнього міста була створена для них 11 вересня в Одеському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ.

12.09.2019

Днями в Одеській обласній державній адміністрації відбулось чергове засідання координаційної ради з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми.

18.09.2019

Наталія Царенко: "У кожного з нас упродовж життя трапляються різні події, іноді такі, що змушують змінити сферу діяльності з різних причин. У такій ситуації дуже важлива підтримка держави та її інституцій у напрямку забезпечення громадян робочими місцями, підвищення кваліфікації кадрів та змозі вдосконалення своїх умінь.

13.09.2019

Успішні практики діяльності Одеської обласної служби зайнятості презентувались у рамках  програми ООН з відновлення та розбудови миру делегації служби зайнятості Донецької та Луганської областей, яка прибула 9 вересня до Одеської області.

11.09.2019