Роздільнянська районна філія Одеського обласного центру зайнятості

18.01.2019

Служба зайнятості, у своєму сприянні професійному навчанню безробітних та їх подальшому працевлаштуванню, є тією зв`язковою ланкою між безробітним, системою професійної підготовки і роботодавцем, що дозволяє найбільш повно узгодити інтереси і можливості людини з потребами суспільства.  Результати роботи в 2018 році свідчать про оперативне реагування обласної служби зайнятості на вимоги роботодавців до умінь і навичок працівників-претендентів на робочі місця.

16.01.2019

У міру розвитку ринок праці зазнає безліч перетворень. Якщо колись основною проблемою був пошук підходящої роботи, то на даний час все складніше стає знайти не хорошу посаду, а грамотного фахівця. Активні зміни в світі бізнесу і технологій вимагають особливих навичок і знань.

Фахівці Державної служби зайнятості завжди йдуть у ногу з часом і постійно запроваджують нові форми та методи роботи для найбільш ефективного задоволення сподівань та потреб тих, хто звертається за допомогою як у підборі працівників так і у пошуку роботи.

21.01.2019

Ізмаїльський міськрайонний центр зайнятості

17.01.2019

У 2018 році кількість вакансій наданих роботодавцями до служби зайнятості практично співпадала з кількістю шукачів роботи.  Так у базі даних було зареєстровано понад 39.8 тисяч вакансій, а на обліку в службі зайнятості Одещини перебувало понад 39.6 тисяч незайнятих громадян

15.01.2019