оп

15 липня  2019 року провідний фахівець відділу взаємодії з роботодавцями Білгород-Дністровського центру зайнятості  Ольга Адам  провела  зустріч з представниками ТОВ "Старокозацький сир" та  розповіла про нові послуги і сервіси служби зайнятості, зокрема, про сайт державної служби зайнятості «Єдине соціальне середовище», де під рубрикою «Опитувальник роботодавця» є можливість поділитися своїми враженнями від співпраці з центром зайнятості.

16.07.2019

Кар’єрні радники здійснюють супровід клієнтів під час перебування на обліку в службі зайнятості до моменту працевлаштування, допомагають клієнтам приймати оптимальні рішення для прискорення працевлаштування.

15.07.2019

Начальник відділу організації сприяння працевлаштуванню Одеського обласного центру зайнятості Ірина Юшкова взяла участь у проведені круглого столу “Сприяння комплексної соціально-психологічної реабілітації та адаптації тимчасово переміщенних осіб та членів їх сімей через стимулювання їх активності”.

12.07.2019

Робота в Ізраїлі на даний момент приваблює все більше українців і на те є багато причин. Головна причина - високооплачувана офіційна робота і відповідний соціальний захист.

16.07.2019

„Хочу-Можу-Треба” – незмінна  формула вибору професії, яка використовується у спілкуванні з дітьми. Фахівець центру зайнятості Н. Федоренко ознайомила  дітей оздоровчого закладу із формулою вибору майбутнього фаху, охарактеризував ситуацію на ринку праці.

Літо – це чудова пора року. Вже багато років на березі діє позаміський дитячий заклад оздоровлення і відпочинку «Автомобіліст». Сюди залюбки їдуть діти з різних куточків області.

15.07.2019

10 липня 2019 року Центром зайнятості Суворовського району м. Одеса в ДЦ «Молода гвардія» було організовано інтерактивний захід для дітей, які відпочивають в оздоровчому закладі

11.07.2019