Одним із завдань служби зайнятості є організація роботи з підтвердження професійної кваліфікації за результатами неформального професійного навчання за робітничими професіями, що дає можливість підтвердити свої знання, виконавши кваліфікаційну роботу на потрібний розряд, та отримати документ державного зразка.

23.06.2018

В умовах функціонування сучасного ринку праці організація оплачуваних громадських робіт тимчасового характеру є ефективним засобом реалізації політики зайнятості населення, який сприяє мотивації до праці та трудовій адаптації людей зі статусом безробітних і поліпшує їхнє матеріальне становище. Громадські роботи повинні мати суспільно-корисну спрямованість, відповідати потребам певної адміністративно-територіальної одиниці та сприяти її соціальному розвитку.

22.06.2018

Одеський міський центр зайнятості здійснив виїзний захід до пункту тимчасового розміщення біженців при Головному управлінні Державної міграційної служби України в Одеській області з вивезенням мобільного центру.

22.06.2018

З нагоди відзначення Дня скорботи та вшанування пам'яті жертв війни 22 червня в м.Теплодарі відбувся мітинг-реквієм, на якому усі небайдужі мешканці міста зібралися щоб вшанувати світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна.

23.06.2018

Роздільнянський центр зайнятості плідно співпрацює з управлінням праці та соціального захисту населення щодо всебічної підтримки та допомоги внутрішньо переміщеним особам.

22.06.2018

Одне з важливіших завдань Захарівського районного центру зайнятості полягає у якнайшвидшому поверненні до соціально-трудових відносин осіб з обмеженими можливостями. На початок 2018 року у центрі зайнятості на обліку перебувало 24 особи з інвалідністю. Завдяки системному підходу фахівців служби зайнятості до надання соціальних послуг цій категорії населення протягом січня - червня було працевлаштовано 7 осіб з інвалідністю.

21.06.2018