16 січня Ренійською районною філією Одеського обласного центру зайнятості був проведений семінар для керівників та представників кадрових служб підприємств міста і району, соціальних партнерів.

Учасникам презентували нову послугу служби зайнятості у сприянні підбору кваліфікованих працівників – Інститут консультанта роботодавця, який почав працювати з 1 січня 2020 року.

17.01.2020

В Одеському міському центрі зайнятості розпочав роботу клуб «Робота в один клік». Відтепер безробітні, які бажають підвищити рівень комп’ютерної грамотності, можуть стати учасниками програми, яка передбачає оволодіння всіма навичками, необхідними для пошуку роботу із застосуванням сучасних технологій.

15.01.2020

13 січня 2020 року директор Татарбунарської районної філії Одеського ОЦЗ Олени Мошу провела робочу зустріч з т.в.о. голови Тузлівської ОТГ Олексієм Семещенко. Головні теми розмови - інноваційні підходи в роботі служби зайнятості та організація громадських та інших робіт тимчасового характеру на 2020 рік на умовах спів фінансування. Проведення таких робіт дає шанс для кожного безробітного  отримати не лише додаткову матеріальну підтримку, але й внести свій вклад у розвиток і добробут свого населеного пункту.

14.01.2020

 Про шляхи подальшої співпраці з роботодавцями, про саму сутність комплексного підходу до побудови взаємовідносин з підприємствами міста, особливо з ринкоутворюючими, йшлося на індивідуальній зустрічі з представником підприємства – ТОВ «Белста» в Білгород-Дністровському міськрайонному центрі зайнятості.

16.01.2020

Фахівці Ренійської районної філії Одеського ОЦЗ проводять активну роботу щодо задоволення потреб роботодавців у кваліфікованих кадрах та вирішення проблем на місцевому ринку праці. Найдієвішим способом надання громадянам допомоги у підборі відповідної роботи, а роботодавцю необхідних працівників є проведення презентацій роботодавця.

15.01.2020

«Навчатись ніколи не пізно. І такі надумані перешкоди як брак часу, відсутність фінансової можливості і навіть вік – зовсім не стають на заваді  прагненню  навчитись новому і повернутись до цікавої роботи», - така думка у Анатолія, який зараз є слухачем курсів «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення».

14.01.2020