Для того, щоб допомогти старшокласникам усвідомити власну професійну спрямованість, фахівці Миколаївської РФ ООЦЗ постійно проводять профорієнтаційну роботу. Вони допомагають учням визначити особисті інтереси, нахили, здібності, необхідні для оволодіння певними спеціальностями та зіставити ці знання із реальною ситуацією на ринку праці.

20.06.2018

Для учнівської молоді в Миколаївській районній філії Одеського обласного центру зайнятості було проведено День відкритих дверей.

19.06.2018

Для того щоб зрозуміти як учні орієнтуються у світі професій, що вони знають про професії, 14 червня 2018 року фахівець Балтської районної філії Одеського обласного центру зайнятості Власюк Тетяна провела інтерактивний захід для учнів 7-8 класів в оздоровчому літньому таборі «Дружба» який працює на базі НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст..№1 –ліцей ім. О.Гончара».

14.06.2018

Діти – наше майбутнє, і вчити дітей любити працю, виховувати повагу до представників різних професій, треба починати з молодших класів.

08.06.2018

В рамках Дня захисту дітей фахівці Одеського міського центру зайнятості провели низку заходів.
Минулого тижня в Одеській школі-інтернаті № 97 для дітей з вадами слуху, фахівець Одеського міського центру зайнятості Олександра Печарник провела профорієнтаційний захід з конкурсом малюнків «Палітра професій». Ігри та вікторини з професійної орієнтації ознайомили дітей зі світом професій. Олександра ознайомила школярів з правилами вибору професії, та з послугами, які надає служба зайнятості для молоді, розкрила важливість вибору професії.

07.06.2018

 Про те, яким різноманітним та цікавим є світ сучасних професій дізналися учні однієї з найбільших шкіл  Іванівського району - ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Б.Ф. Дерев’янка  смт. Іванівки.  Близько 80-ти учнів, що відпочивають на  літньому майданчику з 01 по 15 червня  2018 року стали учасниками захоплюючої подорожі світом професій.

19.06.2018

Червень місяць пора шкільних канікул та початок роботи пришкільних таборів, де школярі відпочивають, набираються сил та отримують незабутні враження. Незважаючи на час літнього відпочинку учнів, профорієнтаційна робота не припиняться, а приєднується до основних методів виховання та загального розвитку.
Учні 2-6 класів ще далекі від свідомого вибору професії, але проведення серед них профорієнтаційної роботи повинно стати основою, на якій надалі будуть розвиватись професійні інтереси та наміри школярів у старших класах.

15.06.2018

12 червня 2018 року фахівцем Балтської районної філії Одеського обласного центру зайнятості Власюк Тетяною в літньому таборі який працює на базі НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст..№2 – гімназія», був проведений інтерактивний захід для учнів 6-7 класів.

13.06.2018

Хоча вже продзвенів останній дзвінок, навчальний рік закінчився і почалися літні канікули, але школи продовжують працювати в режимі пришкільних таборів для оздоровлення учнів. Систематична профорієнтаційна робота служби зайнятості продовжується і в таборах такого типу. Так фахівці Захарівського центру зайнятості завітали на зустріч зі школярами Майорського НВК. Інтерактивний захід для учнівської молоді проводився за темою: «Разом зі службою зайнятості у світ професій».

07.06.2018

Влітку служба зайнятості продовжує сприяти активізації потенціалу молоді на ринку праці, орієнтації на професії, що мають попит в економіці та соціальному житті суспільства, та, одночасно, сприяти вибору такої зайнятості, яка б відповідала індивідуально-психологічним особливостям, здібностям і можливостям.

07.06.2018