Карина  звернулася до Подільського міськрайонного центру зайнятості з метою пошуку роботи. Дівчина мала тільки повну загальну середню освіту і ніякого трудового стажу. Під час  діалогу з кар’єрним радником розповіла, що любить робити манікюр і має досить розвинені навички у цьому напрямку.

  Дівчині запропонували відвідати семінар з орієнтації на профнавчання Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, після чого Карина зрозуміла, що  саме час подумати про майстерність нігтьового сервісу та слід пройти навчання за фахом, щоб стати професіоналом. Профдіагностичне тестування допомогло остаточно визначитися з вибором професії.

    Після закінчення навчання, та отримання документу, який засвідчує рівень майстерності, Карина розпочала свою підприємницьку діяльність у сфері нігтьового сервісу. На сьогодні вона має багато позитивних відгуків та  широке коло клієнтів, які задоволені її роботами.

    А саме головне – дівчина не просто займається улюбленою справою, яка приносить прибуток, але й реалізує свій творчий потенціал і удосконалюється як креативний майстер в б'юті-індустрії.

 

https://web.telegram.org/k/#@pidtrimka_DCZ_Odesa