Сьогодні непросто працевлаштуватись на цікаву та перспективну роботу за спеціальністю з оптимальними умовами праці та її достойною оплатою. Переїзд в інше місто завжди пов'язаний з ризиком, моральними та матеріальними проблемами.

Однак, як правило, «рятування переїзджаючих - справа не тільки їх власних рук», а і допомоги професіоналів - служби зайнятості, основною метою яких є працевлаштування безробітних.

Так, в силу життєвих обставин, Саволєй Ірина вимушена була змінити рідне місто Макіївку Донецької області на Одесу. Являючись внутрішньо-переміщеною особою, Ірина не раз стикалась з різноманітними проблемами та тривалим и важким пошуком роботи, що змусило її звернутися до Суворовського районного центру зайнятості м. Одеси.

Ірина Саволєй має вищу освіту за спеціальністю «Фінанси і кредит» та кваліфікацією «Економіст з фінансової роботи». Тривалий час працювала в ВП "Шахта ім.В.М.Бажанова "ДП "МАКІІВВУГІЛЛЯ" економістом з фінансової роботи. При першій же співбесіді з особистим консультантом Суворовського районного центру зайнятості Ірині Сергіївні була запропонована вакансія економіста в філію – Одеського обласного  управління АТ "Ощадбанк". Не маючи досвіду роботи в банківській сфері, Ірина успішно пройшла співбесіду з роботодавцем і була працевлаштована за направленням Суворовського районного центру зайнятості в філію – Одеського обласного управління АТ "Ощадбанк" на відповідну посаду, де успішно працює і понині.