Під таким гаслом Одеський обласний центр зайнятості з 20 липня по 20 серпня проводить інформаційну кампанію  до якої долучились і фахівці Татарбунарської районної філії. Мета кампанії – інформування населення та роботодавців району про важливість легального працевлаштування та соціального захисту працівників.

Так, протягом останнього тижня липня фахівцем філії було проведено низку інформаційних заходів з використанням мобільного додатку Viber:

  • для безробітних, які направлялись на працевлаштування до СВК «Борисівський» та ПП «Агро-Соя» профконсультайні вебінари «Підготовка до співбесіди з роботодавцем». Фахівець Олена Байбузенко акцентувала увагу слухачів на тому, що співбесіда з роботодавцем - це спеціальна бесіда, під час якої роботодавець оцінює претендента на вакантну посаду і успіх або неуспіх залежить не тільки від професійних якостей, а й від того, яке перше враження ви справите на роботодавця.
  • Інформаційний вебінар із загальних питань зайнятості  на якому безробітні ознайомились з правами та обов’язками, основними послугами державної служби зайнятості та сучасними підходами щодо їх отримання в період карантину, також отримали інформацію про електронні сервіси державної служби зайнятості та переваги легальної зайнятості.

Враховуючі прагнення молоді виїхати на заробітки за кордон, для безробітних віком до 40 років проведено інформаційний вебінар «Запобігання нелегальній трудовій міграції та торгівлі людьми» до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми. Шукачі роботи, ознайомились з ускладненнями, що можуть виникнути при працевлаштуванні за межами країни та отримали інформацію про найгірші форми експлуатації, протиправну торгівлю людьми. Також фахівець повідомила про  можливість легального працевлаштування у Державі Ізраїль.