Професія офіціанта одна з найзатребуваніших на ринку праці, і заробляють професіонали у сфері ресторанного бізнесу досить непогано. Щоб зазирнути всередину професії офіціанта та інших робітничих професій фахівці Арцизького районного центру зайнятості разом з учнями 8 – 9 класів завітали до Арцизького професійного аграрного ліцею. На «Професійний майстер-клас» були запрошені учні Веселокутської, Садовської та Теплицької ЗОШ. Захід розпочався в приміщені навчального закладу, де учнів зустріла директор ліцею Ірина Гавриленко, яка провела екскурсію по ліцею, продемонструвала навчальні майстерні і аудиторії теоретичної підготовки. Під час екскурсії учні ознайомились з професіями, по яких ведеться підготовка.
Незабутнє враження на присутніх справив майстер-клас студентів Арцизького ПАЛ. Вони за лічені хвилини з надзвичайною майстерністю сервірували столи. А в процесі роботи розповіли, яких основних правил необхідно дотримуватися, як подавати ті чи інші страви. Школярі з перших уст довідалися про тонкощі роботи офіціантів дізналися про те, що хто прагне пов’язати свою трудову діяльність з цим ремеслом, повинен бути комунікабельним, витривалим, доброзичливим, знати основи психології, а також меню, компоненти страв, їхню сумісність з алкогольними напоями.
Корисний та цікавий захід безсумнівно дозволить кожному учневі "побачити" в цій професії себе, щоб зробити правильний вибір.