Однією з проблем, що стоять сьогодні перед Україною та світовою спільнотою - є торгівля людьми. Проблема є досить актуальною, адже багато наших співвітчизників здійснюють трудову діяльність у нашій країні та за її межами у статусі нелегальних працівників.

30 липня в Арцизькій районній філії Одеського обласного центру зайнятості з нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми проведений вебінар «Запобігання нелегальної трудової міграції, торгівлі людьми та експлуатації дитячої праці»

Під час вебінару заступник директора - начальник відділу надання соціальних послуг Ольга Кобзарєва розповіла про стан трудової міграції в Україні, її переваги й ризики.

Фахівець філії ознайомила присутніх з організаційно-правовими засадами державної політики у напрямку протидії торгівлі людьми, перевагами легального працевлаштування, негативними наслідками торгівлі людьми.

Наприкінці вебінару слухачам надала поради, які допоможуть не потрапити в пастку торгівців людьми, як за кордоном так і в межах своєї країни, а також контакти державних установ і громадських організацій, що опікуються постраждалими від торгівлі людьми.