Щороку 2 грудня за рішенням Генеральної Асамблеї ООН відзначається Міжнародний день боротьби за скасування рабства. В цей день в Арцизькій районній філії відбувся інформаційний семінар «Запобігання  нелегальній трудовій міграції, торгівлі  людьми, експлуатації дитячої праці» в якому взяли участь представники Арцизького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Арцизького районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області.

Провідний фахівець з питань зайнятості Римма Українець, ознайомила присутніх з поняттям «торгівля людьми», з перевагами працевлаштування в Україні, особливо легального, умовами сплати державі податків, як засобу власного майбутнього фінансового забезпечення. Наголошено на обов'язковості офіційного оформлення трудових відносин між найманим працівником та роботодавцем.

Представники Арцизького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги розповіли учасникам семінару про форми та методи вербування, експлуатації людини, небезпечні стереотипи та реалії, з якими стикаються трудові мігранти за кордоном, види шахрайства при працевлаштуванні за кордоном. Також присутніх було ознайомлено із нормативною базою та правовим захистом, що стосується запобігання зовнішній нелегальній трудовій міграції та торгівлі людьми, обговорено ряд проблем, з якими може стикнутись кожен при виїзді за кордон.

Наприкінці заходу безробітні переглянули документальний фільм «Життя на продаж», у якому розкривалась тема рабства й експлуатації праці в сучасному суспільстві.