30 липня 2020 року фахівці Ренійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості провели інформаційний вебінар «Захист трудових відносин працівників в умовах карантину. Право на соціальну та правову допомогу». До участі у вебінарі було залучено соціальних партнерів та шукачів роботи.

Під час спілкування фахівці філії ознайомили учасників з перевагами легального працевлаштування, послугами, які надає служба зайнятості, джерелами інформації про вакансії, сучасними технологіями пошуку роботи та з можливістю навчання на міжнародній платформі Coursera. Присутні отримали корисні рекомендації щодо можливості отримання соціальних послуг та  вирішення юридичних питань.

У своєму виступі директор Ренійської філії зазначив: « 30 липня світ відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми. В  сучасному суспільстві ця проблема залишається дуже гострою. Щороку тисячі громадян України потерпають від торгівлі людьми. Складна економічна ситуація в країні, безробіття, низька якість життя населення змушують громадян шукати роботу за кордоном. Все це прискорює розширення такого явища як торгівля людьми, адже це проблема світового масштабу».