14 березня 2023 року у  Білгород-Дністровській філії Одеського обласного центру зайнятості пройшов груповий профконсультаційний захід для молоді  із залученням соціальних партнерів Координаційного центру  з надання правової допомоги на тему «Захист прав споживачів фінансових послуг».

Анна Бодюл, фахівець Одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги ознайомила шукачів роботи з основними видами фінансових послуг, якими можуть користуватися громадяни. Надала інформацію щодо прав споживачів та наголосила на основних аспектах порушення прав фінансовими органам.

Кар’єрний радник Білгород-Дністровської філії, Оксана Долготер, звернула увагу на державну програму для  відкриття власної справи в рамках  програми  «Єробота» через Портал Дія. Це і насамперед, підтримка бізнесу в умовах війни та створення нових робочих місць. Ознайомила з послугою отримання ваучера на навчання. 

Такі семінари сприяють поліпшенню знань та навичок у сфері кредитних послуг. Це допоможе українцям краще зрозуміти свої права як позичальників та ухвалювати зважені фінансові рішення.