Останнього часу для відвідувачів Ізмаїльської філії  проводились  заходи за участю соціальних партнерів.

Ізмаїльський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги багато років тісно співпрацює з Ізмаїльською філією Одеського обласного центру зайнятості. Робочі зустрічі, робота дистанційного пункту доступу до безоплатної вторинної правової допомоги, правопросвітництво - проводяться на регулярній основі. 07.02.2023 на груповій консультації за участю соціальних партнерів безробітних ознайомили з можливостями отримання соціальних послуг, безкоштовних  юридичних консультацій у центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Його фахівець Анастасія Каплієнко змістовно розповіла про різноманітні послуги та відповіла на численні запитання присутніх.

14 лютого  відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України з метою інформування населення про умови проходження військової служби за контрактом.

17 лютого начальником відділу обслуговування громадян № 7 (сервісного центру) Тетяною Гудимою проведений захід для осіб, в яких вже були сформовані  численні запитання до фахівців пенсійного фонду. Учасниками семінару стали особи,  які звернулись за соціальними послугами до центру зайнятості, шукають роботу, знаходяться на обліку та мають статус безробітного. Присутні  ознайомились з  інформацію про послуги пенсійного фонду, переваги легальної зайнятості, про привілеї створення особистого кабінету,  отримали корисну інформацію про безкоштовні консультації, а також можливості пошуку роботи, аналіз ринку праці та наявні вакансії, були ознайомлені з положеннями постанови КМУ № 1041 від 16.09.2022 року «Деякі питання про надання субсидій та пільг». Відвідувачі задавали численні запитання, отримали змістовні відповіді та індивідуальні консультації. Іх цікавило: як перевірити достовірність записів в трудових книжках, скільки років стажу потрібно мати, щоб отримати право на пенсію за віком 60 років, можливості оформлення пільговоі пенсії та інше.