Ізмаїльською філією Одеського обласного центру зайнятості продовжуються зустрічі та спілкування зі студентами на тему: «Як стати успішним підприємцем? Є:Робота "Власна справа».

07 березня 2024 року команда Ізмаїльської філії Одеського обласного центру зайнятості завітала до Придунайської філії ПРАТ «ВНЗ «МІЖРЕГІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ», де студентам розповіли про унікальну можливість – отримати від держави грант для відкриття власного бізнесу.

Майбутніми фахівцями була переглянута презентація «Грантова програма на створення або розвиток власного бізнесу», відеоролики бізнесменів і роботодавців, які на власному прикладі розповідають про свої враження та результати від використання цього економічного стимулу. Адже, сьогодні є безліч привабливих бізнес-ідей для започаткування своєї справи: приватних дитячих садочків, кав’ярень, перукарень, центрів розвитку та студій.

Наприкінці спілкування фахівцями Ізмаїльської філії Одеського обласного центру зайнятості було проведено з молоддю тестування для визначення особистісних якостей та схильностей до підприємництва, де за результатами було виявлено велику кількість природжених бізнесменів, у яких є реальні шанси досягти успіху у власній справі.