25 листопада,у Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства над жінками,в Одеському міському центрі зайнятості відбулося засідання клубу «Жіноча ліга»,де обговорювали питання щодо протидії та запобігання домашньому та ґендерному насильству. Семінар пройшов для безробітних жінок за участі представника Головного територіального управління юстиціїв Одеській області Назара Гринчука.

Під час інформаційної зустрічі спікер детально ознайомив присутніх із Законом України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», який діє вже майже рікта відзначив його основні відмінності від попереднього: «Тепер під домашнім насильством мається на увазі не тільки фізичне, а й психологічне, економічне та інші види насильства», - зауважив пан Назар. Також учасникам семінару юрист надав покрокову інструкцію дій у разі виявлення насилля, зокрема, розповів де можна отримати допомогу і консультацію.

Проблема насильства сьогодні в Україні стоїть дуже гостро. За статистичними даними щорічно 1,1 млн. українок стикаються з фізичною та сексуальною агресією в сім’ї, проте лише 10% з них можуть відкрито говорити про цю проблему. 

Нагадаємо, що у Суворовському районі Одеси навесні цього року відкрили Центр допомоги постраждалим від насильства жінкам, який надаєспектр комплексних послуг: психологічних, соціально-побутових, соціально-медичних, інформаційних, юридичних тощо.