Проблема пошуку нової роботи може торкнутися кожної людини у будь-який час. Але, як стверджує Інтернет-ресурс UBR, не треба панікувати.
Створіть стратегію. Не треба готувати одне уніфіковане резюме на всі підходящі вам вакансії. Як показує практика, роботодавець не передзвонює, оскільки не знаходить те, що цікавить лише його. Уважніше прочитайте оголошення про роботу і переконайтеся, що ви - саме та людина, яку шукають. Також пишіть супровідні листи при кожній заявці на роботу.
Визначте свої цілі. Іноді дуже складно зупинитися і запитати себе "А чого я дійсно хочу?". Признайтеся собі в тому, що робота - це не лише спосіб заробити гроші. Кар'єра повинна приносити і духовне задоволення. До того ж, якщо ви чітко знатимете, чого хочете і чого варті, то станете привабливішою кандидатурою.
Підвищуйте кваліфікацію. Якщо ви відчуваєте, що вам бракує знань і навичок для того, щоб обійняти хорошу посаду, не закривайте очі на проблему. Початок року - прекрасний час записатись на курси для отримання нових знань та навичок.
Будьте унікальним. Під час співбесіди вражайте роботодавця своїми знаннями і прагненням працювати. Заздалегідь дізнайтеся якомога більше про підприємство, на яке бажаєте працевлаштуватися. Будь-яка додаткова інформація може згодитися вам під час персональної зустрічі з потенційним роботодавцем.
Навчіться слухати. Зверніть увагу на те, що і як роботодавці говорять про ті чи інші вакансії на спеціалізованих сайтах. Вивчіть їх термінологію і використовуйте її під час співбесіди.
Будьте завжди готові до дзвінка. Ніколи не знаєш, в який день і в який час може подзвонити потенційний роботодавець і запросить на співбесіду. Заздалегідь продумайте, що ви одягнете, як відповідатимете на каверзні питання, яке резюме представите на розгляд. Проведіть репетицію - розповідь перед друзями або рідними.
Мисліть позитивно. Позитивне мислення призводить до позитивних результатів. Звичайно, навіть короткострокове безробіття може викликати депресію. Але треба налаштуватися на думку про те, що робота вашої мрії незабаром знайдеться.
Утримуйте баланс. Процес пошуку роботи може вижати вас, як лимон. Природно, це дуже відповідальний час, але не треба самовіддано проводити 24 години в Інтернеті. Переконайтеся, що ви приділяєте досить часу для сну та відпочинку, займаєтеся спортом і проводите час з сім'єю.
Зверніться по допомогу до фахівців з питань зайнятості. Вони нададуть повну інформацію з усіх зазначених питань та допомогу з питань написання резюме, співбесіди з роботодавцем, визначення своїх сильних та слабких сторін за допомогою психодіагностичних методик та ін.
Роботу знаходить той, хто її шукає!