В рамках профорієнтаційної декади «Будуй кар’єру разом зі службою зайнятості» 22-23 вересня 2021 року фахівець Татарбунарської районної філії Одеського обласного центру зайнятості Олена Байбузенко провела низку заходів для учнів 10 класів КЗ «Татарбунарський навчально-виховний комплекс «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів - гімназія» Татарбунарської міської ради.

Так школярі відвідали салон краси «Ніколь», де ознайомились з професіями краси (перукар, візажист, манікюрник, педикюр ник), отримали інформацію про можливість професійного навчання у ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти ДСЗ».

«Вибір професії, чи не найголовніший чинник того, як складеться подальше життя та як в ньому буде себе почувати людина. Адже всім хочеться не лише заробляти гроші, але й реалізувати свій потенціал та отримувати справжнє задоволення від своєї діяльності» - зазначила фахівець філії.

Саме для розуміння важливості професійного самовизначення в приміщенні філії відбулися уроки з професійної орієнтації. Школярі дізналися, що таке професія, як її обрати, проаналізували формулу вибору професії, знайомились з вимогами професій до . Також присутні отримали інформацію про онлайн сервіси державної служби зайнятості направлених на обрання професії для шкільної молоді, а саме сайти для вибору професій «Платформа з профорієнтації та розвитку кар'єри» та платформа «Моя професія. Консультаційна мережа».

По завершенню школярі отримали інформаційні матеріали та запрошення на індивідуальну профконсультацію.