Днями засідання клубу «Сходинки життя» для безробітних з обмеженими фізичними можливостями проходило під гаслом «Я знайду роботу!» в Одеському міському центрі зайнятості. Фахівець Наталія Орлова запропонувала обговорити питання як розвинути впевненість у собі, набути вправність презентації своїх переваг на співбесіді з роботодавцем та сформувати навички ефективного пошуку роботи. Для цього необхідно навчитися долати психологічні бар’єри, скутість, невпевненість, страхи.

Учасники діалогу, зійшлися на тому, що участь у клубі розширює можливості спілкування з цікавими людьми, сприяє подоланню соціальної ізоляції, окреслює кар'єрні перспективи, формує почуття власної користі для суспільства. А це, у свою чергу, дає змогу знайти роботу, аби не тільки підвищити добробут, досягти матеріальної незалежності, а ще й реалізувати свої професійні здібності і таланти.

Також на заході була присутня представниця Головного територіального управління юстиції Вікторія Павлюк, яка розповіла про права людей з обмеженими фізичними можливостями, їх захист, відповіла на питання стосовно видів безоплатної вторинної правової допомоги.

Клуб, який працює в Одеському міському центрі зайнятості вже багато років, допомагає формувати вміння максимально використовувати власні можливості, свідомо керувати своїм життям і долати внутрішні та зовнішні перешкоди, опановувати знання соціально-психологічних та юридичних аспектів власного стану, розвивати навички впевненої поведінки, а також навчити методам активного пошуку роботи.