Питання працевлаштування учасників АТО/ООС останнім часом набуває неабиякої актуальності. І держава, і громада пропонують чимало ініціатив для полегшення адаптації колишніх воїнів до сучасних економічних реалій. Широкий спектр завдань стоїть перед службою зайнятості: організація та проведення для демобілізованих військовослужбовців спеціальних семінарів та тренінгів щодо вибору  професій,  актуальних на місцевому ринку праці; працевлаштування  учасників АТО /ООС на вакантні та новостворені робочі   місця; забезпечення в найкоротші строки оформлення допомоги по безробіттю та сприяння в започаткуванні демобілізованими військовослужбовцями  власної справи шляхом виплати одноразової допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності. Тому фахівці Кодимської філії Одеського обласного центру зайнятості здійснюють індивідуальний підхід до кожного клієнта, складають план працевлаштування, розвитку кар’єри та здійснюють соціальний супровід при працевлаштуванні.

Коли у листопаді 2019 року до Кодимської філії Одеського ОЦЗ звернувся учасник бойових дій Денис Фролов і постало питання працевлаштування, фахівці філії  запропонували також спробувати свої сили в організації власної справи. Молодий воїн прийняв рішення дуже швидко і вже через місяць він навчався азам підприємництва в Одеському центрі професійно-технічної освіти.

 У січні 2020 року Денис отримав одноразову виплату для організації підприємницької діяльності і зараз успішно займається власною справою.