Одним з найважливіших моментів під час пошуку роботи – є знання джерел вакансій та вміння правильно їх використовувати. При достатній кількості таких джерел,  людина забезпечена активною діяльністю на ринку праці та успіхом у пошуках роботи.

Так, в Савранській районній філії Одеського обласного центру  зайнятості пройшов захід для зареєстрованих безробітних Майстер-клас «Сучасні джерела пошуку роботи». Основною метою стало ознайомлення учасників з основними джерелами інформації про вакансії, їх перевагами і недоліками, необхідність їх щоденного опрацювання.

У ході семінару шукачі роботи спільно з фахівцем Інною Сакалюк обговорили етапи пошуку роботи та поділилися, як позитивним, так і негативним досвідом використання різних джерел, а також обмінялися думками з цього питання та почерпнули багато корисної інформації щодо різноманіття джерел про вакансії. Неабияку зацікавленість у безробітних викликали сучасні методи підбору персоналу роботодавцями, це відеорезюме та онлайн-співбесіда з роботодавцем. Саме ці форми роботи є найбільш ефективними, так як економлять час і роботодавця, і самого шукача роботи.

В результаті проведеного заходу  безробітні чітко засвоїли, що інформацію про вакансії можна знайти не лише в ЗМІ, мережі Інтернет чи в центрах зайнятості, а й на дошках оголошень, від родичів або знайомих, відвідуючи ярмарки та міні - ярмарки вакансій, презентації роботодавців, тощо. Головне, щоб сама інформація була перевірена, актуальна і надавала можливість гарантованого працевлаштування.