З початком нового навчального року у Миколаївському районі триває профорієнтаційна робота з учнівською молоддю. Згідно затвердженого графіку роботи з навчальними закладами району фахівець з профорієнтації Миколаївської районної філії Одеського обласного центру зайнятості Вікторія Дашкевич систематично відвідує навчальні заклади та надає допомогу учням у професійному визначенні.

У вересні фахівець завітала до Стрюківського опорного закладу освіти Стрюківської сільської ради та Ульяновського закладу загальної середньої освіти Миколаївської селищної ради. Вікторія Миколаївна ознайомила дітей з особливостями та перспективами сучасного ринку праці. Поінформувала учнів про послуги державної служби зайнятості, платформу профорієнтації, провела групову профконсультацію із застосуванням психологічного тестування за методикою Є. Клімова, акцентувала увагу старшокласників на важливості свідомого вибору професії.

Впродовж спілкування учні виявляли активність та з цікавістю виконували тести, визначаючи які типи професій їм найближчі, надзвичайно раділи, коли омріяні професії співпадали з результатами тестів.