Минулого тижня до Балтського районного центру зайнятості на профорієнтаційний урок завітали учні 9 класу з Коритнянської ЗОШ І-ІІІ ст.. с. Коритне Балтського району.

Директор Лисогора Олександр Петрович для учнів організував та провів екскурсію по центру зайнятості. Познайомив з інформацією яка розміщена в інформаційному куточку, показав як правильно користуватися програмним комплексом типу Touch Screen, також наголосив що всі бажаючі можуть користуватися інформацією яка знаходиться в куточках для відвідувачів (папки з вибором професій, інформації щодо змін в законодавстві для всіх категорій населення). Дітям було запропоновано також скористатись комп’ютером вільного доступу де розміщено багато цікавої інформації для них.

Наступним етапом став профорієнтаційний урок в залі семінарів. На початку Олександр Петрович розповів про Одеський центр професійно - технічної освіти державної служби зайнятості», про умови навчання, проживання, про вік з якого учні можуть звернутися до центру зайнятості для того щоб отримати направлення на навчання.

Провідний фахівець з питань відділу надання соціальних послуг Власюк Тетяна Сергіївна розпочала урок з відеоролику «Світ професій - мій вибір, мій успіх» ознайомила учнів з типологією професій, розповіла про найпоширеніші помилки яких припускаються учні під час вибору професії.

Діти засвоїли формулу вибору професій « Хочу, Можу, Треба».

Також познайомила з переліком професій які будуть найбільш затребувані в найближчий час, та дала рекомендації щодо сайтів на яких можна познайомитись з переліком навчальних закладів де можна здобути обрану професію.

З учнями було проведено психологічне тестування на визначення «Професійної спрямованості за Голландом» та «Як вибрати професію за Клімовим». Діти з задоволенням виконували тестування, в ході роботи виникали питання, спеціаліст пояснював індивідуально про хід виконання даного тесту.

На завершення дітям було запропоновано переглянути змістовні відеоролики, які розширили кругозір учнів про світ професій.