Життєва історія Нелі Демінської схожа на історії багатьох жінок з невеликих містечок і сіл: після закінчення школи не отримала професії, рано вийшла заміж, народила діток. Коли прийшов час працевлаштовуватись, Неля зіткнулась із проблемою – людину без освіти беруть лише на некваліфіковану роботу, яка зазвичай  фізично важка і низькооплачувана. Жінка не боялась роботи – працювала  і  листоношою, і навіть підсобним робітником.
У весь цей час у Нелі була  мрія.  Вона хотіла змінити своє життя на краще і розуміла, що багато чого залежить від неї.  Звернувшись до Любашівської районної філії Одеського обласного центру зайнятості, вона твердо вирішила, що здобуде освіту, адже діти вже майже дорослі та не потребують її постійної уваги. Коли жінка за направленням  кар’єрного радника звернулась до фахівця з профорієнтації  Любашівської районної філії, то розповіла, що  з малечку мріяла працювати продавцем продовольчих товарів.
На даний час навчання за цією професією пропонує Одеський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. Термін навчання всього п’ять місяців. І Неля твердо вирішила – поїде навчатися!
Завдяки активній підтримці кар’єрного радника та спеціаліста з профорієнтації  в лютому 2020 року Неля поїде на навчання до Одеського ЦПТО.  Після  отримання професії в жінки сто відсоткові шанси працевлаштуватися за обраною професією та мати стабільний заробіток.
Ця історія доводить, що будь-які зміни в житті, зокрема професійному,  залежать лише від бажання людини. А працівники центру зайнятості завжди готові підтримати і допомогти кожному в цьому прагненні.