У Ананьївській районній філії Одеського обласного центру зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участю представників Другого відділу Подільського РТЦЗ та СП, начальника відділення рекрутингу та укомплектування капітана Кондратюка Артема Володимировича  та інструктора відділення головного сержанта Шевченко Ксенії Іванівни.

Капітан Кондратюк А.В. розпочав свій виступ з того, що військова служба за контрактом – є місцем роботи для чоловіків та жінок. При прийнятті на військову службу за контрактом, особа отримує зайнятість та фінансову стабільність як мінімум на три роки. Ознайомив учасників семінару з порядком відбору кандидатів на військову службу, пільгами та гарантіями для військовослужбовців за контрактом. Детально зупинився на вакансіях, які існують у ЗСУ та грошовому забезпеченні.

Старший сержант Шевченко К.І. поінформувала учасників заходу про збереження місця роботи, посади та середньомісячної зарплати за рахунок державного бюджету при укладанні контракту під час дій особливого періоду.

Після завершення семінару безробітні особи мали можливість отримати  консультації , які здебільшого стосувалися питань грошового забезпечення та соціального пакету під час військової служби за контрактом. Кожний учасник семінару отримав буклети з тематикою військової служби за контрактом.