У період карантину Аліна Бабіна залишившись без роботи та звернулась до фахівців Ренійської районної філії Одеського ОЦЗ по допомогу у працевлаштуванні. Дівчина має вищу освіту за кваліфікацією економіст з фінансової роботи.

Щоб змінити професійну кваліфікацію та стати конкурентноспроможною на ринку праці Аліна вирішила здобути нові професійні навички за професією  «обліковець з реєстрації бухгалтерських даних».

 Добре відомо, що навчання впродовж життя - вимога часу та запорука успіху. Визначитись з вибором професії Аліна змогла після звернення до фахівців філії.

Дівчина, яка саме зараз навчається в Державному навчальному закладі « Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» поділилася своїми враженнями: «Тут все дуже зручно розташовано – навчальні аудиторії, майстерні, гуртожиток – все це знаходиться на одній території. Умови для проживання перевищили мої очікування. Нас навчають цікаві і чуйні викладачі – справжні майстри своєї справи. По закінченню навчання я впевнена, що  швидко знайду собі роботу.»

Спеціалісти філії завжди підтримують тісний зв’язок з особами, які знаходяться на навчанні, тому отримати теплі слова подяки завжди приємно.