Однією з послуг служби зайнятості для сприяння швидкого працевлаштування та зайнятості є допомога у започаткуванні власної справи шляхом надання безробітним одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності. Цією послугою центру зайнятості користуються безробітній з активною життєвою позицією, які мають схильності та потенціал для ведення підприємництва.

03 березня 2020 року у Білгород-Дністровському міськрайонному центру зайнятості, відбулося засідання комісії з вирішення питання надання одноразової допомоги по безробіттю для відкриття підприємницької діяльності на якій був розглянутий бізнес-план безробітної  Наталії  «Надання бухгалтерських послуг та послуг з питань оподаткування».

 Члени комісії розглянули доцільність виплати на відкриття підприємництва, перевірили всі необхідні документи та вирішили надати безробітної одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

Щоб стати успішним, необхідно вміти ставити чітку мету та проявляти наполегливість в її досягненні, бути чуйними, уважними, привітними до людей, чого ми бажаємо Наталіі, адже це є основою успіху у будь-якій сфері.