22 березня в рамках профорієнтаційної роботи, Одеський міський центр зайнятості взяв участь у Ярмарку професій «Професії навколо нас» для учнів випускних класів 10 шкіл Одеси, який пройшов у приміщенні Одеської державної академії технічного регулювання та якості.

Під час проведення заходу, відбулось знайомство з навчальним закладом. Академія, в структуру якої входить філія, інститути, орган сертифікації продукції та випробувальний центр, є єдиним в ВНЗ в Україні, який здійснює повний цикл підготовки фахівців: молодший спеціаліст – бакалавр – магістр – аспірант – доктор наук у галузі знань «Автоматизація та приладобудування».

Особлива увага була приділена умовам вступу та спеціальностям, яким навчають в коледжі («Готельне обслуговування», «Механічні вимірювання», «Обслуговування та ремонт електроустаткування автомобілів і тракторів» та ін.) та в інституті («Метрологія та інформаційно-вимірювальні технології», «Метрологія, стандартизація та сертифікація», «Приладобудування»). Обговорювалось також питання перспектив працевлаштування після навчання.