21 січня 2020 року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Гаджи Магдієва відбулось чергове засідання районної міжвідомчої координаційної ради з питань сім'ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім'ї та протидії торгівлі людьми. На порядок денний засідання було винесено питання виконання Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» у 2019 році.

З інформацією  виступила директор Ананьївського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, керівник мобільної бригади Ольга Бацеля.
Як зазначила доповідач, всього , протягом 2019 року отримано 98 повідомлень від Ананьївського відділення поліції Подільського відділу поліції ГУ НП України в Одеській області про те, що громадян притягнуто до адміністративної відповідальності за вчинення домашнього насильства. Опрацьовано всі повідомлення випадків домашнього насильства. З них економічного – 1, фізичного – 30, психологічного – 67. Не всі особи, як жертви, так і кривдники, розуміють відповідальність за скоєне.
Тридцять сімей, в яких зареєстровані випадки домашнього насильства, введено до Банку даних сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах. Було проведено соціальне інспектування цих сімей, складено Акти соціального інспектування та надано психологічні, інформаційні та соціально-побутові послуги. Дітей свідків скоєння насильницьких дій в родинах не зареєстровано.
 Одній особі було запропоновано тимчасово залишити місце проживання (погоджено її влаштування до Одеського Центру соціально-психологічної допомоги) терміном не менше 3-х місяців. Особа відмовилась мотивуючи тим, що немає на кого залишити господарство.
В цілому аналізуючи роботу з клієнтами, які постраждали від домашнього насильства слід сказати, більшість з них навіть не повністю розуміє, що скоєне насильство є наслідком їх способу життя. Для того щоб це не повторювалось необхідно в першу чергу змінювати свій спосіб життя.
Свої думки з даних проблемних питань висловив директор Ананьївської районної філії Одеського обласного центру зайнятості Іван Непомящий, який відмітив важливість семінарів з тематики насильства в сім’ї та торгівлі людьми які філія, спільно з місцевим бюро безоплатної правової допомоги проводить для зареєстрованих безробітних.
З детальною інформацією про виконання Постанови КМУ від 21.08.2019 року № 824 «Про затвердження типових положень про денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі та спеціалізовану службу первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі» виступила начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Людмила Світлицька.
Заслухавши доповідачів головуючий дав ряд доручень, у тому числі щодо продовження роботи «мобільної бригади», посилення заходів щодо недопущення приховування випадків скоєння насильства в сім’ї та проведення широкої інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення, особливо серед дітей та підлітків.