Професійно – технічна освіта є складником української системи освіти, де людина може оволодіти знаннями, уміннями  та навичками за певною професією.

В рамках проведення Всеукраїнського тижня професійної (професійно – технічної) освіти 24 листопада 2021 року фахівці Арцизької районної філії Одеського ОЦЗ та зареєстровані безробітні взяли участь в онлайн - заходу Одеського центру професійно – технічної освіти «Зміни життя через професію». Мета заходу – демонстрація можливостей професійно - технічної освіти, її важливості для економіки України, та повсякденного життя, а також підвищення її престижу.

Під  час заходу безробітні ознайомились з переліком професій, які можна здобути в навчальному закладі, перевагах навчання з використанням сучасної матеріально – технічної бази та навчальних програм, які відповідають вимогам роботодавців, з умовами навчання та проживання в ОЦПТО.

Заступник директора з навчальної роботи ОЦТПО ДСЗ Наталія Друмова поінформувала безробітних про права та обов’язки громадян, які бажають навчатися за направлення служби зайнятості, перспективами працевлаштування після проходження навчання.

По завершенню заходу учасники охоче ставили запитання та цікавилися можливостями навчання.