Відзначення Міжнародного дня інвалідів – нагадування всім про обов’язок перед особами, що потребують захисту та підтримки в цей непростий час.     Інваліди – це не просто категорія людей, це окремі життя, окремі трагедії, окремі людські надії на те, що все буде добре.

26 листопада 2019 року в приміщенні Балтської районної філії Одеського обласного центру зайнятості  відбувся семінар на тему: «Послуги  особам з особливими потребами». В ньому взяли участь  представники  Управління Пенсійного фонду України в  Балтському  районі та Бюро правової допомоги та інваліди, що перебувають на обліку в центрі зайнятості.

Ведуча семінару  – заступник  директора Балтської  районної філії  Алла Бузовська розповідаючи про роботу з особами, які потребують особливої уваги, акцентувала  увагу на тому, що для сприяння їхнього працевлаштування центром зайнятості здійснюється комплексна система заходів, спрямована на підвищення конкурентоспроможності осіб з інвалідністю на ринку праці.  « У створено належні умови для надання соціальних послуг особам з інвалідністю. Також створено інформаційний куток, де особи з обмеженими можливостями можуть ознайомитися з нормативно-правовими документами регулювання соціального захисту інвалідів, інформацією про підприємства, що мають робочі місця для осіб з інвалідністю», - зазначила затупник директора.

Директор Пенсійного фонду Яремчук Таїсія проінформувала присутніх про перелік пільг для виходу на пенсію людей з особливими потребами та про спектр послуг, які можуть отримати, звернувшись за консультацією.

Ірина Бондар представник  Бюро Правової допомоги розповіла учасникам семінару про послуги, які можуть отримати  звернувшись до бюро, про права та можливості людей з особливими потребами згідно законодавства.

Такі заходи позитивно впливають зміни в житті людей, адже вони об’єднують зусилля тих організацій, які можуть допомогти особам з особливими потребами і лише спільною плідною працею можна подолати проблеми інвалідів.