На сьогодні сучасний ринок праці України має цілу низку проблем і тому для клієнтів, які звертаються за сприянням у працевлаштуванні до служб зайнятості значно підвищився ризик довготривалого безробіття.
У листопаді 2019 року до Великомихайлівської районної філії Одеського обласного центру зайнятості, з метою працевлаштуватись, звернулися Коломієць Оксана Василівна та Сапунжі Надія Олександрівна.
Фахівцями  Великомихайлівської районної філії Одеського обласного центру зайнятості була проведена всебічна робота по підбору підходящої роботи Коломієць О.В. та Сапунжі Н.М., яка б відповідала їхній освіті.та.досвіду. Пройшовши спектр профінформаційних та профконсультаційних послуг, профдіагностичне тестування, щоб оцінити свої схильності до певних видів професійної діяльності, відвідавши семінар з техніки пошуку роботи, їм було запропоновано декілька вакансій.
Тож пошук роботи для Оксани Василівни та Надії Олександрівни тривав менше трьох місяців, тому що на початку у березні 2020 року після співбесіди з роботодавцем безробітні з задоволенням працевлаштувалися до Новосавицького психоневрологічного будинку інтернату : Коломієць О.В – бухгалтером, а Сапунжі Н. М. – молодшою медичною сестрою.
Бажаємо Оксані Василівні та НадіІ Олександрівні всіляких успіхів у роботі, а також здоров’я та кар’єрного росту.