Наразі, для багатьох шукачів роботи, підприємництво стає основним видом трудової діяльності. Може здаватися, що стати успішним підприємцем без знань і спеціальної підготовки не складно. Проте, основні знання та навички потрібні як тим, хто має власний бізнес, так і тим, хто наймається на роботу.

Представник Управління розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів Одеської міської ради Поліна Ткачук, яка сьогодні взяла участь у семінарі Одеського міського центру зайнятості, розповіла як віднайти ідею для бізнесу, спланувати та здійснювати підприємницьку діяльність. «Безумовно, прибуток − не тільки ознака успіху, але і матеріальна основа збільшення капіталу, розширення підприємницької діяльності. Але існують також інші, не менш важливі для підприємця стимули, крім отримання прибутку. Серед них − самоствердження особистості, можливість реалізувати свої здібності. Сьогодні розуміння ролі підприємця нерозривно пов’язане із суспільними цілями, тому що в основі діяльності − концепція суспільного призначення», - вважає Поліна Ткачук.

Фахівець Одеського міського центру зайнятості Наталя Авраменко ознайомила безробітних з перспективами розвитку підприємництва в регіоні. Вона інформувала учасників заходу про Держпрограму Е-робота для тих, хто має на меті створити бізнес. Про гранти від держави на створення власної справи, розширення малого і середнього бізнесу. А також, про механізм надання фінансової підтримки підприємцям міста Одеси за рахунок коштів міського бюджету. Звернула увагу присутніх на можливість проходження короткострокового курсу за напрямком "Держпрограма Е-робота" у Державному навчальному закладі «Одеський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості України».