24 вересня 2021 року профконсультант Подільського міськрайонного центру зайнятості Мамулат Наталія провела профорієнтаційний урок для здобувачів освіти 10 класу школи № 2.

Захід націлений на розширення уявлення учнівської молоді про світ професій та їх особливості, ознайомлення з реаліями сучасного ринку праці та формування загальної готовності до побудови професійного плану.

 Жвавий інтерес у юнаків і дівчат викликало профдиагностичне тестування, яке допомогло виявити кожному особисті здібності та схильності до певних видів діяльності.

Фахівцем служби зайнятості також проведена презентація перспективних та сучасних професій, зокрема, за їх характеристиками, групами, сферами застосування.

Разом з учасниками заходу відпрацьована так звана «формула вибору професії», яка в загальному вигляді показує первинний алгоритм прийняття оптимального рішення в поєднанні наступних компонентів: «хочу» - «можу» - «треба».

Проведені заходи отримали позитивний відгук зі сторони здобувачів освіти і педагогів, адже такі зустрічі сприяють активізації зусиль молоді на шляху їх професійного самовизначення та є запорукою успішного майбутнього.