1 жовтня 2021 року в Одеському міському центрі зайнятості пройшло засідання клубу для безробітних осіб з інвалідністю «Сходинки життя». Фахівець Наталія Орлова запропонувала для обговорення актуальні питання, які дозволять прийняти правильне рішення щодо власного працевлаштування. А також, детально розглянули причини, що заважають знайти роботу, перспективи зайнятості в регіоні, визначення активного і пасивного пошуку роботи, можливості навчання або підвищення кваліфікації в Одеському центрі ПТО Державної служби зайнятості.

Захід проходив  за участю представника Одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Анни-Марії Стрембій. Вона окреслила коло питань, пов’язаних з новинами та змінами в законодавстві, надала відповіді на питання, які виникли в аудиторії та запросила на консультації до центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

«Ваша активна життєва позиція щодо побудови стратегії пошуку роботи, активізація свого внутрішнього потенціалу, адаптація до сучасних умов праці, розширення спектру пошуку роботи – умови успішного працевлаштування», - резюмувала фахівець служби зайнятості.