У широкому розумінні професія – це вид трудової діяльності, що вимагає для її виконання відповідних здібностей, підготовки практичних навичок та є джерелом існування. З метою вірного вибору старшокласниками «своєї» професії спеціалістами державної служби зайнятості постійно проводиться профорієнтація у навчальних закладах районну.

22 вересня 2021 року у рамках тижня профорієнтації спеціалістом  Березівської районної філії Одеського обласного центру зайнятості Абрамович Оленою проведено профінформаційний захід для учнів 9-11х класів Новокальчевської ЗОШ I-III ступенів Новокальчевської сільської ради об’єднаної територіальної громади. У ході заходу спеціаліст розповіла присутнім про формулу успіху у виборі майбутньої професії «Хочу-Можу-Треба», надала школярам інформацію щодо вищіх та профтехнічних закладів освіти Одеської області, а також розповіла про можливість навчання в Одеському центрі професійно - технічної освіти від служби зайнятості, про профорієнтаційні тести які можна пройти на сайті державної служби зайнятості.

Наприкінці заходу профорієнтатор відповіла на запитання та запросила школярів до Березівської районної філії ООЦЗ для консультації за результатами тестування.