Для зваженого вибору професійного майбутньогосучасним школярам необхідно орієнтуватися  у власних професійних здібностях та уподобаннях, та бути обізнаними в світі професій.

Тож, 11 грудня психолог Одеського міського центру зайнятості Наталія Орлова долучилася доДня відкритих дверей МГУ, запросившиучнів 12 шкіл міста Одеси та регіонуна презентацію навчального закладу.Школярі та їх батькиотримали інформаціюпро послуги, що надає служба зайнятості, Психолог ознайомила з основними кроками успішного вибору майбутньої професії, з формулою «Хочу-Можу-Треба»,провела профорієнтаційне тестування дітей та запросила відвідати «Батьківські дні» в центрі зайнятості. «Аби уникнути помилок при виборі професії, необхідно усвідомити свої інтереси, здібності, особливості характеру і фізичні можливості за допомогою тестування. Тестування  є важливим інструментом для мотивованого вибору напрямку освіти, оскільки забезпечує всебічний аналіз інтересів, нахилів та здібностей молодої людини, ставлення і мотивацію до навчання, аналіз інших факторів, що можуть впливати на професійну діяльність», - вважає Наталія.

Викладачі та студенти МГУ розповіли про актуальні спеціальності МГУ, факультети та фахові коледжі навчального закладу. Про сучасну навчальну та матеріально-технічну базу, спортивний комплекс європейського стандарту та наявність гуртожитку для іногородніх студентів, пронавчання та практику, про студентське самоврядування. Надали відповіді на найпоширеніші запитання учнів. А саме, які документи необхідно підготувати до вступу до Міжнародного гуманітарного університету та Коледжів МГУ, чи можна самостійно обирати, які дисципліни вивчати, чи допомагає Університет у працевлаштуванні, чи можна побудувати кар'єру після навчання в Університеті, чи можна пройти військову підготовку в Університеті, чи є в Університеті бюджетні місця? А також, запросили на навчання до МГУ, адже успіху можна досягти, коли в тебе є улюблена справа, яка дозволяє реалізувати твій потенціал.