За ініціативи керівництва Одеського обласного центру зайнятості фахівці Ізмаїльської філії Одеського обласного центру зайнятості розпочали зустрічі з молоддю, яка має на меті в майбутньому займатися підприємницькою діяльністю.

Першим став відомий в Бесарабії та далеко за її межами заклад професійної (професійно-технічної) освіти «Дунайський центр професійної освіти», де в сучасній аудиторії було проведено тренінг для студентів «Як стати успішним підприємцем? Є:Робота "Власна справа».

В.о директора Ізмаїльської філії Одеського обласного центру зайнятості Володимир Довгаль розповів студентам про один із найпопулярніших проєктів у рамках урядової програми - Є: Робота"Власна справа».

Головною метою цієї урядової програми є створення нових робочих місць та підтримка і розвиток малого бізнесу. Заняття пройшло у форматі тренінгу, під час якого студенти ділилися думками що є сучасним підприємництвом, хто може стати успішним бізнесменом. Володимир Довгаль на прикладах молодих підприємців з Арцизу, Ізмаїла, Одеси розповів про їх історії реалізації різноманітних бізнес-ідей завдяки державній програмі «Є:Робота "Власна справа"».           

Володимир Олександрович зауважив, що кожен, хто відчуває в собі бажання започаткувати власну справу, отримає вичерпні консультації та відповідній сервіс від служби зайнятості.

Захід пройшов в дружньому колі студентів, де молодь отримала нові практичні знання, могла поставити запитання та отримати на них повні конструктивні відповіді.