Одним з найважливіших аспектів під час пошуку роботи є знання джерел вакансій та вміння правильно їх використовувати. Саме достатня кількість таких джерел дає можливість забезпечити безробітну людину активною діяльністю на ринку праці та успіхом у пошуках роботи.

2 вересня 2019 року в приміщенні Білгород-Дністровського центру занятості відбувся семінар «Техніка пошуку роботи. Використання джерел інформації про вакансії». Провідний фахівець відділу активної підтримки безробітних Надія Федоренко ознайомила учасників семінару з основними джерелами інформації про вакансії, їх перевагами і недоліками,необхідністю їх щоденного опрацювання. В ході семінару активного обговорювались такі питання: де слід шукати вакансії? які методи використовувати при пошуку роботи? як побудувати власну стратегію пошуку роботи?

В заході взяли участь заступник директора – начальник відділу соціальної роботи  Білгород-Дністровського центру соціальних служб для дітей, сім’ї  і молоді  Людмила Зайцева, яка презентувала сімейні форми виховання в Україні:  усиновлення, опіка, піклування, прийомна сім’я, дитячий будинок сімейного типу, патронатна сім’я.

Головний державний виконавець Білгород-Дністровського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Одеській області Лариса Чекерська пояснили  щодо  відповідальності батьків при створенні патронатної сім’ї  та отримання від держави коштів на утримання дитини (соціальну допомогу) та заробітну плату.