Іноді життєві обставини вибивають нас із звичайного ритму життя, але для семінарів-це не перешкода. Завдяки інноваційним технологіям усі семінари в Саратській районній філії Одеського обласного центру зайнятості проводяться в програмі Zoom.
На черговому семінарі «Сучасні джерела пошуку роботи» фахівчиня Альона Романець наголосила безробітним, що червона зона - це не привід робити перерву в пошуку роботи, це можливість більш досконально займатися пошуком, користуючись онлайн ресурсами.