Днями директором Овідіопольської районної філії Одеського обласного центру зайнятості Вікторією Ільніцькою, заступником начальника відділу надання соціальних послуг філії Лідією Цуркан проведено робочу зустріч із старостою с. Барабой Валентиною Мурашко та  керівником СФГ «Олександр» Олександром Крутюком щодо майбутньої співпраці та ознайомлення з послугами служби зайнятості.
«Ми  із задоволенням будемо співпрацювати із службою зайнятості, адже люди повинні мати гідну та легальну роботу», – зазначила Валентина Мурашко. Вона розповіла про перспективні плани розвитку села, про створення нових підприємств та робочих місць шляхом можливого залучення інвестиційних проектів до сільськогосподарської промисловості, про співпрацю з ТОВ «ГРІН ЛЕНД ЛТД» з вирощування плодових дерев на орендованих землях Барабойської сільської ради, можливості самозайнятості мешканців села тощо.
Директор філії Вікторія Ільніцька презентувала послуги, які служба зайнятості надає роботодавцям та населенню, розповіла про нові підходи в обслуговуванні клієнтів, нові форми роботи, зокрема створення інституту «Консультант роботодавця». Особливу увагу акцентувала на тому, що в умовах дефіциту підходящих вакансій та гострої конкуренції одним із напрямів підтримки селам є організація громадських робіт та робіт тимчасового характеру. Лише завдяки цьому можна пом’якшити або запобігти наслідкам безробіття.
В ході зустрічі підписано угоду про співпрацю між СФГ «Олександр» та Овідіопольською районною філією ООЦЗ.
Крім того, провідним фахівцем з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Світланою Анчеєвою проведено профорієнтаційний урок для 39-ти учнів 9–11-х класів ЗОШ І-ІІІ ст. з метою надання інформації щодо правильного вибору професії та послуг служби зайнятості для школярів.
«Лише за умов тісної співпраці з органами місцевого самоврядування, навчальними закладами та населенням служба зайнятості допоможе подолати безробіття, задовольнити потреби роботодавця та правильно обрати професію молодій людині», – зазначає директор філії.