Вже не перший рік Ананьївська філія Одеського обласного центру зайнятості співпрацює з представником  Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Майданюк  Інною Олександрівною.

Інну Олександрівну часто запрошують до участі в семінарах для безробітних з питань легальної зайнятості, організації та ведення підприємництва, трудової міграції, укладання трудового договору. В місцевій службі  зайнятості велика увага приділяється проведенню інформаційних та консультаційних семінарів як засобу надання інформації клієнтам, висвітленню того чи іншого актуального питання або методу, що сприяє пришвидшенню працевлаштування та можливості адаптації в сучасному світі.

Ось і сьогодні, під  час семінару, Майданюк Інна Олександрівна коротко надала інформацію про порядок отримання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги фізичним особам, згідно ст.13 ЗУ «Про безоплатну правову допомогу», а також про перелік необхідних документів для її отримання. Спілкуючись із аудиторією, Інна Олександрівна наводить приклади здійснення представництва інтересів осіб, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, в судах, інших державних органах, у тому числі органах місцевого самоврядування чи перед іншими особами.

 Тож, співпраця Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  та Ананьївської районної філії Одеського обласного центру зайнятості в м. Ананьїві є прикладом взаємовигідного співробітництва у галузях реалізації державної політики, щодо підвищення рівня правової освіченості та забезпечення зайнятості населення.

Отримати безоплатну первинну правову допомогу клієнти служби зайнятості можуть також у , консультативниому пункті  Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги який діє в Ананьївській районній філії Одеського обласного центру зайнятості.
 По закінченню заходу присутні отримують буклети, брошури та контакти відповідних установ для звернень зі своїми питаннями.