Як відомо, головним соціальним партнером державної служби зайнятості щодо реалізації державної політики зайнятості є роботодавці. Саме від підприємств, установ, організацій та фізичних осіб-підприємців залежить наповнення банку даних вакансій любої територіальної служби зайнятості та їх вчасне укомплектування. 

 Особлива вдячність і шана тим керівникам підприємств, які приділяють увагу працевлаштуванню молоді, зокрема, випускників професійно-технічних та вищих навчальних закладів.

Яскравим прикладом сприяння зайнятості молоді є працевлаштування  клієнта Ананьївської районної філії Одеського обласного центру зайнятості Сергія Гарескула - лікаря ветеринарної медицини Ананьївської районної державної лікарні ветеринарної медицини.

Сергій Гарескул, мешканець міста Ананьїв, у 2014 році закінчив Одеський державний аграрний університет за спеціальністю «Ветеринарна медицина», досвіду роботи не мав. 16 січня 2020 року Сергій звернувся за допомогою у працевлаштуванні до Ананьївської районної філії Одеського ОЦЗ, і оперативно 20 січня був працевлаштований на заявлену вакансію .

Слід зазначити, що Сергій Гарескул виконував всі рекомендації фахівців філії, коли йому запропонували  пройти співбесіду у Ананьївській районній державній лікарні ветеринарної медицини на посаду «лікар ветеринарної медицини», він відразу погодився та після цього отримав там постійне місце роботи.

Зовсім ще молода людина, фахівець без реального досвіду роботи, Сергій отримав роботу за фахом, тепер він буде розвиватись, удосконалюватись та стане кваліфікованим фахівцем.  

Як говорить сам Сергій: «Знайти роботу для душі – це насправді не важко, головне слухати себе і рішуче прямувати до своєї цілі. Зараз в мене хороша, а головне, легальна робота, за яку отримую достойний заробіток. Тож, треба пам’ятати про головне, яку б професію ви не вибрали, прагніть стати дійсно незамінним фахівцем у своїй справі.»