В партнерстві з Овідіопольською районною філією Одеського ОЦЗ Овідіопольський відділ обслуговування громадян ГУ ПФУ в Одеській області 18 лютого 2022 року провели спільний семінар на тему: «Ризики нелегальної трудової міграції».

Головний спеціаліст Бєлінська С.М. ознайомила присутніх із Законом України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», зокрема з діючою системою пенсійного забезпечення громадянам та змінами, які набрали чинності після введення в дію пенсійної реформи. Особлива увага була акцентована на необхідності набрання страхового стажу, легального працевлаштування  для отримання соціальних виплат та права на призначення пенсії в майбутньому.

«Не має значення скільки років вам виповнилося, час швидкоплинний, важливо, щоб сьогодні задумувалися, як і скільки ви отримуватимете пенсії і чи отримаєте її взагалі, якщо не набудете необхідного страхового стажу»,- наголосила Світлана Михайлівна.

Присутні дізналися про переваги використання веб-порталу електронних послуг ПФУ, отримали кваліфіковані роз’яснення та інформаційні матеріали про офіційне оформлення трудових відносин.

В заході взяли участь 5 безробітних.