18 жовтня 2021 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Галина Марунченко провела профконсультаційний груповий захід: «Складання резюме, як один з основних видів пошуку роботи».

На сьогоднішній день резюме стало обов’язковим атрибутом процесу працевлаштування. Вдало складене резюме – кращий спосіб самопрезентації роботодавцю і основа для запрошення Вас на співбесіду.

На заході розглядалися такі питання, як структура та види резюме, основні вимоги щодо написання резюме, використання резюме у процесі пошуку роботи, коригування резюме під конкретну вакансію, супровідний лист та відео резюме.

Потім усі присутні склали свої резюме, дехто робив це вперше. А наприкінці семінару були презентовані електронні сервіси служби зайнятості для зручного та швидкого пошуку вакансій та розміщення резюме по всій Україні, електронний кабінет для клієнтів служби зайнятості, найактуальніші новини, коментарі та послуги служби зайнятості («Сайт Державної служби зайнятості України», «Освітній портал Державної служби зайнятості», Facebook-сторінка тощо).

Сучасний ринок праці вимагає нових підходів та інструментів у пошуках роботи, тому основне бажання фахівців служби зайнятості – допомогти кожному безробітному оволодіти ефективними прийомами пошуку підходящої для нього роботи в найкоротші терміни.