Здавалося б, роботу знайти досить легко. Для цього достатньо переглянути оголошення про вакансії, що публікуються роботодавцями на спеціалізованих сайтах, і все. Але, насправді, це тільки початок шляху до цікавої роботи з достойною оплатою.

Сьогодні психолог Одеської філії ООЦЗ Наталія Орлова провела для безробітних, в тому числі внутрішньо переміщених осіб, семінар «Пошук роботи. Резюме». «Для продуктивного пошуку роботи, - розповіла Наталія, - рекомендується виконати декілька умов. По-перше, провести «переоблік» ваших навичок, адже при пошуку роботи ми повинні знати свої слабкі та сильні сторони. Далі, узгодити їх з вимогами сучасного ринку праці - щоб залишатися затребуваним на ринку, потрібно постійно підвищувати кваліфікацію. І, нарешті, скласти резюме».

Учасники семінару розглянули основні види резюме: хронологічне, функціональне, комбіноване, цільове та нетрадиційне. «Обираючи тип резюме, обов’язково зважайте на свої сильні сторони та мету, - каже Наталія. - Зробіть акцент на тому, чого ви досягли на кожному місці роботи. Ні в якому разі, не робіть вигляд, що зможете робити те, чого насправді не вмієте робити. Знайдіть можливість розвиватися. Вивчайте, робіть висновки та творіть свій секрет ефективного пошуку роботи».