Студенти 3 курсу професії перукар та майстер манікюру Одеського професійного ліцею сфери послуг  «Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д. Ушинського» сьогодні визначили шляхи власного професійного зростання.

Психолог Одеського міського центру зайнятості Наталія Орлова провела тренінг «Сходинки до успіху», під час якого учасники навчилися усвідомлювати професійні можливості, сприймати себе в професії, долати професійні складнощі, керувати своїм професійним розвитком. Також, опанували складання резюме без досвіду роботи, елементи підготовки до співбесіди та отримали поради щодо усвідомлення етапів побудови кар’єри.

Про актуальність і корисність тренінгу свідчать позитивні відгуки студентів. Так, наприклад, студентка Анастасія зауважила: «Тренінг показав мені, як важливо розуміти себе, свої переваги, постійно навчатись новому. Це – позитивний досвід, який допоможе не тільки професійному, а і в особистому житті. Я вдячна за цей чудовий тренінг, за емоції та за корисні навички, яких я набула!»